Fido jede samo patku i prezadovoljan je.
.,a i njegovi ljudi!To je to!
Počeli smo odmah koristiti Apipet gastro kad je došao i naravno dalje ga koristimo , polako su počeli i rezultati se vidjeti, za sada nema nikakvih problema sa probavom polako i neugodi zadah nestaje. Sve u svemu sve sjeda na svoje mjesto kako bi kod nas rekli. Nadamo se daljnjoj suradnji.
Jako sam zadovoljna Apipet Chews Gland, Kodi ih rado jede, a poteškoće vezane uz analne žlijezde su nestale. Odličan izbor i rado ga preporučam.
ApiBites sardina savršenstvo znači moj ga Tedy koristi dugo ne samo sardina nego i puretinu i hranu proizvodi su TOP
Giti se s njenih 30 kg jako sviđa ova hrana pa joj moramo pažljivo dozirati da ne postane debeljuca. Problemi s probavom su sad jako rijetki. (Vjerojatno kad si sama nešto "ulovi" na livadi ili izletu u šumu!)
Izuzetno smo zadovoljni s Apipetom! Imamo tri njemačka ovčara i svi su doslovno ludi za njihovom hranom. Inače znaju biti izbirljivi, ali kod Apipeta zdjelice uvijek ostanu potpuno prazne.
Posebno nas je oduševio dodatak prehrani za kožu. Kod jednog psa primijetili smo značajno poboljšanje stanja kože i kvalitete dlake nakon redovite upotrebe. Dlaka je sjajnija, zdravija i izgleda puno bolje nego prije.
Ono što Apipet razlikuje od drugih proizvođača koje smo isprobali jest osjećaj kvalitete i sastava. Hrana je jednostavno drugačija – naši psi je odlično podnose, puni su energije i u izvrsnoj su kondiciji.
Ovo je prva hrana koja ne izaziva alergijsku reakciju mojoj Teri, već se dvije godine borimo s kojekakvim hranama.
Hvala
Jako dobar, moja curka se lizala do besvjesti radi analki. Otkada dajem Gland sve je ok.
Nakon što smo dugo vremena psu davali hranu na bazi ribe odlučili smo napraviti za promjenu i početi mu kupovati janjetinu. Malo je reći da je pas oduševljen.
Nismo primjetili nikakve negativne promjene zbog prelaska na novu hranu, grickanje kože je manje no zato je glad veća. 😁
Naš junior,bostonski terijer Zen,obožava slatke zalogaje ApiBites Puretina.Fini prirodni i bez nepotrebnih dodataka- nestanu u sekundi.Super su za trening.Hvala Apipetu!
Moj pas je bio nepokretan, uz Flexi ije prohodao i puno je bolje. Koristimo i Imuno.
Odlična hrana, Tara je 4 godine, izbirljiva, ali ovu hranu voli, probava odlična, zadovoljna je i zdrava. Malo se ubucila🤭 pa smo korigirale količinu.
Usput, koristimo i Apitick i nijednog krpelja nismo našle!! Hvala vam!!
Freya ih rado uzima, kao nagradice. Čini mi se da joj olakšavaju kretanje nakon pojačanog kretanje i dugih tura šetnje
Odlična je hrana. Imam dva peseka. Malu kujicu kojoj je hrana prilagođena i velikog dečka koji njenu hranu doživljava kao poslasticu (inače njemu kupujem isto Hypoalergenic Apifud ali prilagođenu njemu).vole je jesti i nemaju nikakvih probavnih smetnji što je meni i najvažnije.
Na početku, meni hrana djeluje odlično ! Što se Lososa tiče Freya je pojela doslovno 2 zrna i nakon toga odbija popunosti.
Janjetina mini je prošla mrvicu bolje, prvi dan je lijepo pojela, drugi dan brljavila i nakon toga odbija u potpunost.
Patku je jela odlično, međutim, kroz 5 tjedana se udebljala 2 kg, jazavčar koji je s 11,5 kg došao na 13,5 kg, iako sam joj davala 50-60% doze za psa od 11 kg, što baš i nije neka sreća. Ne mogu joj davati manje jer je onda kronično izgladnjela i počne ju mučiti gastritis.
Da se razumijemo, ja i dalje smatram da je hrana vrhunske kvalitete. No Freya je "pomalo" komplicirana i ima čvrste stavove.
Što se tiče dodataka prehrani: Flexi brix, Gastro brix i Chews probiotic I Freya i ja smo PREZADOVOLJNE!!!
U kombinaciji sa gastro kapsulama odličan proizvod za njuškice sa gastritisom 🐶
Tonku smo udomili 2016 ,imala je po knjižici 5 godina i mi smo bili treći vlasnici. Primijetili smo da se ujutro teže ustaje i šepa na stražnje noge i povremeno je zadnju šapu ,koja je malo iskrivljena, dizala ili se oslanjala na nju unutrašnjom bočnom stranom. Kada sam saznala za Apipet flexi gotovo odmah početkom primjene i to samo jedne kapsule dnevno prestalo se to događati.Od tada konstantno koristimo Apipet flexi a Tonka se veselo i lagano kreće iako je već napunila 15 godina.
Voli jesti keksiće (lud je za njima) ali ne djeluje smirujuće na njega.Ne vidi se da se smanjuje bojazan.
Ovo je Tyson najbolja hrana do sad, od kad ju jede nema vise povracanja, ima gastritis, niti jednom nije povracala, prije par dana bila na operaciji ukl kamenca i iako hrana izgleda tvrda ona to nije, Tyson ju bas voli i jede samo nju… hvala vam
Super probiotik.Kako ga koristiti moj pas ima urednu stolicu i za njega je to omiljena poslastica.Sve preporuke.